ERTJZEV104H
PANASONIC
PANASONIC ERTJZEV104H
image shown is a representation only
ERTJZEV104H
Resistor value
100K Ω
Res.tolerance
3 %
B-value
4700 K
B-value tol.
2 %
Power rating
0.033 W
Min.oper.temp.
-40 °C
Max.oper.temp.
125 °C
Package
0201
Width
0.3 mm
Length
0.6 mm
Height
0.3 mm