CD1H107M6L07KVR
SAMWHA
SAMWHA CD1H107M6L07KVR
image shown is a representation only
CD1H107M6L07KVR
Description: CD 100uF 50V 20% 6x8 Supplier: SAMWHA Matchcode: HCRL100U50V Rutronik No.: KEL23614 Unit Pack: 900 MOQ: 900 Packaging: REEL PAP
C(N)
100 µF
V(N)
50 V
Rutronik size
6x8 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
2000 h
Z(100kHz/20°C)
450 mOhm
I(@100kHz/T(A)m
350 mA
Packaging
REEL PAP
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-55 °C
Supp. case size
6,3x7,7 mm
Reel step
12 mm