CK1V337M10010VR
SAMWHA
SAMWHA CK1V337M10010VR
image shown is a representation only
CK1V337M10010VR
Description: CK 330uF 35V 20% 10x10 Supplier: SAMWHA Matchcode: HCRL330U35V Rutronik No.: KEL18151 Unit Pack: 500 MOQ: 500 Packaging: REEL PAP
C(N)
330 µF
V(N)
35 V
Rutronik size
10x10 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
2000 h
Z(100kHz/20°C)
90 mOhm
I(@100kHz/T(A)m
670 mA
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-55 °C
Supp. case size
10x10 mm
Reel step
16 mm