SC1E476M6L005VR259
SAMWHA
SAMWHA SC1E476M6L005VR259
image shown is a representation only
SC1E476M6L005VR259
Description: SC 47uF 25V 20% 6x5 Supplier: SAMWHA Matchcode: CR47U25V Rutronik No.: KEL12129 Unit Pack: 1000 MOQ: 1000 Packaging: REEL PAP
C(N)
47 µF
V(N)
25 V
Rutronik size
6x5 mm
Permis.T(A)max
85 °C
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-40 °C
Supp. case size
6,3x5,3 mm
Addi. spec.
250SN
Reel step
12 mm