SC1E477M10010VR259
SAMWHA
SAMWHA SC1E477M10010VR259
image shown is a representation only
SC1E477M10010VR259
Description: SC 470uF 25V 20% 10x10 Supplier: SAMWHA Matchcode: CR470U25V Rutronik No.: KEL12131 Unit Pack: 500 MOQ: 500 Packaging: REEL PAP
C(N)
470 µF
V(N)
25 V
Rutronik size
10x10 mm
Permis.T(A)max
85 °C
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-40 °C
Supp. case size
10x10 mm
Addi. spec.
250SN
Reel step
16 mm