IDCP2218ER221K01
VISHAY
VISHAY IDCP2218ER221K01
image shown is a representation only
IDCP2218ER221K01
Description: IDCP2218 220uH 350mA 20% Supplier: VISHAY Matchcode: INDC220U20% Rutronik No.: IND23029 Unit Pack: 1500 MOQ: 1500 Packaging: REEL
Datasheet
Inductance
220 µH
Current rated
1570 mA
Tolerance
10 %
Length
5.2 mm
Width
5.8 mm
Height
4.5 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
105 °C