TZMC9V1-GS08
VISHAY
VISHAY TZMC9V1-GS08
image shown is a representation only
TZMC9V1-GS08
Description: Z-DIODE 0,5W 9,1V 5% MINIMELF Supplier: VISHAY Matchcode: TZMC9V1 Rutronik No.: DZ7864 Unit Pack: 2500 MOQ: 2500 package: MINIMELF Packaging: REEL
U(Z)
9.1 V
P(tot)
0.5 W
Tolerance
5 %
I(Z)
5 mA
Country
Germany
Supplier Lead time
27 weeks
PANJIT
PANJIT MMSZ5239B_R1_00301
MMSZ5239B_R1_00301
Semiconductors
  • Z-DIODE 0,5W SOD - 123
VISHAY
VISHAY ZMY9V1-GS18
ZMY9V1-GS18
Semiconductors
  • Z-DIODE 1,0W 9,1V 5% MELF