ZMY9V1-GS18
VISHAY
VISHAY ZMY9V1-GS18
image shown is a representation only
ZMY9V1-GS18
Description: Z-DIODE 1,0W 9,1V 5% MELF Supplier: VISHAY Matchcode: ZMY9,1 Rutronik No.: DZ7958 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: MELF Packaging: REEL
U(Z)
9.1 V
P(tot)
1 W
Tolerance
5 %
I(Z)
100 mA
Package
MELF
Automotive
AEC-Q(101)
RoHS Status
RoHS-conform
Packaging
REEL
ECCN
EAR99
Customs Tariff No.
Country
Japan
ABC-Code
B
Supplier Lead time
12 weeks
Request or order:
Please login
Rutronik24 e-commerce is for corporate customers and organisations only.
Prices
Alternatives
VISHAY
VISHAY TZMC9V1-GS08
TZMC9V1-GS08
Semiconductors
  • Z-DIODE 0,5W 9,1V 5% MINIMELF
  • package: MINIMELF
  • Packaging: REEL
Topseller
PANJIT
PANJIT MMSZ5239B_R1_00301
MMSZ5239B_R1_00301
Semiconductors
  • Z-DIODE 0,5W SOD - 123