CEL8000000E14FAFHK00
HKC
HKC CEL8000000E14FAFHK00
image shown is a representation only
CEL8000000E14FAFHK00
Description: CE 5032 8,000000M 14pF 30ppm Supplier: HKC Matchcode: Q8,000000 MHZ CE Rutronik No.: QUARZ4426 Unit Pack: 1000 MOQ: 1000 package: CE Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Frequency
8 MHz
Pins/ Pads
2
Tolerance
+/-30 ppm
Temp.range
-40+85 °C
Stabil./ Temp.
+/-50 ppm
Load capacity
14 pF
Height
1 mm
Width
3.2 mm
Length
5 mm