SC1C227M6L07KVR259
SAMWHA
SAMWHA SC1C227M6L07KVR259
image shown is a representation only
SC1C227M6L07KVR259
Description: SC 220uF 16V 20% 6x8 Supplier: SAMWHA Matchcode: CR220U16V Rutronik No.: KEL12113 Unit Pack: 900 MOQ: 900 Packaging: REEL PAP
C(N)
220 µF
V(N)
16 V
Rutronik size
6x8 mm
Permis.T(A)max
85 °C
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-40 °C
Supp. case size
6,3x7,7 mm
Addi. spec.
250SN
Reel step
12 mm