SC1V227M08010VR259
SAMWHA
SAMWHA SC1V227M08010VR259
image shown is a representation only
SC1V227M08010VR259
Description: SC 220uF 35V 20% 8x10 Supplier: SAMWHA Matchcode: CR220U35V Rutronik No.: KEL12132 Unit Pack: 500 MOQ: 500 Packaging: REEL PAP
C(N)
220 µF
V(N)
35 V
Rutronik size
8x10 mm
Permis.T(A)max
85 °C
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-40 °C
Con. design
NA
Supp. case size
8x10 mm
Addi. spec.
250SN
Reel step
16 mm