SC1V337M10010VR259
SC1V337M10010VR259
Description:
SC 330uF 35V 20% 10x10
Supplier:
SAMWHA
Matchcode:
CR330U35V
Rutronik No.:
KEL12123
Unit Pack:
500
MOQ:
500
Packaging:
REEL PAP
- C(N)
- 330 µF
- V(N)
- 35 V
- Style
- SMD
- Rutronik size
- 10x10 mm
- Permis.T(A)max
- 85 °C
- Lifetime @Tamax
- 2000 h
- Packaging
- REEL PAP
- Cap.tol.pos.
- 20 %
- Cap. tol. neg
- -20 %
- Permis.T(A) min
- -40 °C
- Con. design
- NA
- Supp. case size
- 10x10 mm
- Addi. spec.
- 250SN
- Reel step
- 16 mm