CDRH125NP-470MC
SUMIDA
SUMIDA CDRH125NP-470MC
image shown is a representation only
CDRH125NP-470MC
Description: CDRH125 47uH 1800mA 20% WWT Supplier: SUMIDA Matchcode: INDC47U20% Rutronik No.: IND12864 Unit Pack: 500 MOQ: 500 package: CDRH125 Packaging: REEL
Inductance
47 µH
Current rated
1800 mA
Tolerance
20 %
R(DC)typ.
0.058 Ohm
R(DC)max.
0.075 Ohm
Length
12.3 mm
Width
12.3 mm
Height
6 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
100 °C