CDRH127/LDNP-180MC
SUMIDA
SUMIDA CDRH127/LDNP-180MC
image shown is a representation only
CDRH127/LDNP-180MC
Description: CDRH127 18uH 5100mA 20% WWT Supplier: SUMIDA Matchcode: INDC18U20% Rutronik No.: IND13173 Unit Pack: 500 MOQ: 500 package: CDRH127LD Packaging: REEL
Inductance
18 µH
Current rated
5100 mA
Tolerance
20 %
R(DC)typ.
0.0215 Ohm
R(DC)max.
0.028 Ohm
Length
12.3 mm
Width
12.3 mm
Height
8 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
100 °C