RG1005N-332-B-T5
SUSUMU
SUSUMU RG1005N-332-B-T5
image shown is a representation only
RG1005N-332-B-T5
Description: TF0402 3,3K 0,1% 0,0625W TK10 Supplier: SUSUMU Matchcode: TF04023,3K0,1% Rutronik No.: WPR5859 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: 0402 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Resistor value
3,3K Ω
Res.tolerance
0.1 %
Power rating
0.0625 W
Temp.coeff.
10 ppm
Max.oper.volt.
75 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C