CC0805MKX7R9BB334
YAGEO
YAGEO CC0805MKX7R9BB334
image shown is a representation only
CC0805MKX7R9BB334
Description: KC 330nF 0805 20% 50V X7R Supplier: YAGEO Matchcode: KC330N0805X7R050M NORM Rutronik No.: KKK28838 Unit Pack: 3000 MOQ: 24000 package: 0805 Packaging: REEL BLI
C(N)
330n F
V(N)
50 V
Tolerance
20%
Dielectric
X7R
T(A) min
-55 °C
T(A) max
+125 °C
Bendingstrength
1 mm
Length
2 mm
Diameter/width
1.25 mm
Height
1.25 mm
Tape type
7 inch
Tape width
8 mm
Tape pitch
4 mm
Packaging
REEL BLI
Supplier Lead time
24 weeks
YAGEO
YAGEO CC0805JKX7R7BB334
CC0805JKX7R7BB334
Passive Components
  • KC 330nF 0805 5% 16V X7R
  • package: 0805
  • Packaging: REEL BLI
Topseller
SAMSUNG Electro-Mechanics
SAMSUNG EM CL21B334KOCNNNC
CL21B334KOCNNNC
Passive Components
  • KC 330nF 0805 10% 16V X7R