125CTG-B-G-R
ADAM TECH
ADAM TECH 125CTG-B-G-R
image shown is a representation only
125CTG-B-G-R
Description: 01P TERMINAL 1,25MM AWG 28-32 Supplier: ADAM TECH Matchcode: 125CTGBGR Rutronik No.: CONN19807 Unit Pack: 20000 MOQ: 20000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Contact pitch
1.25 mm
Contact plating
GOLD
Current rating
N/A A
Voltage rating
N/A V
Series
125CTG
Oper.temp.min.
-25 °C
Oper.temp.max.
85 °C